Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 16485 krát)
havranznursie



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 08, 2016, 12:39:35 am »

Já Vás zdravím. Jsem spíše člověk co si vše udělá, vytvoří, nebo najde řešení sám.  Jsem zdráv a sportovní postavy, práce se nebojím. Na otázku co bych chtěl, mám lecos za sebou a i aktivně splácím své prohřešky (už mi chybí doplatit jen 250 tis.). Neumím sice anglicky, ale tak stejně jsem neuměl rusky, dokut jsem tam nebyl. Chtě bych dělat něco smysluplného pro přírodu, nejen sázet stromy. Nebojím se žádné práce, dělal jsem i správce obory, s koněm si rozumím. Tady v doma mě už nic nedrží a rád bych něco vytvořit, a teť nemyslím postavit dům, to už jsem udělal. Nepotřebuji toho moc, umím se spokojit s málem, chci smazat minulost, krerá mě zároveň drží kvůli zkušenostem jinde. Jsem vyučenej mechanik důlních provozů, a mám za sebou několik prací, které mě obohatily na zkušenostech. Rád bych začal někde jinde a toto je možnost. Benedikt (kratší je Beny)
« Poslední změna: Březen 08, 2016, 06:18:18 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Australie.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Austrálii. O životě, práci v Austrálii, ubytování, akcích a srazech, zábavě, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce práce a bydlení, seznamka a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Austrálii.

Odkazy | englisch lernen